…majú blahodárny účinok pre Vašu dušu 🙂

Dobite si spolu s nami baterky s rôznymi eventami, workshopmi či premietačkami. Preberte s nami i s ďalšími odborníkmi z oboru témy príjemné i nepríjemné, ale najmä – bytostne sa dotýkajúce Vášho života.

Naučte sa s nami veci vyrábať či opravovať, porozprávajme o Vašej obľúbenej knižke, prípadne si príďte zdarma nejakú vymeniť 🙂

Budeme sa na Vás veľmi tešiť.


Koncept dobíjacích štvrtkov je postavený na podporných a inšpiratívnych stretnutiach úzkej skupiny ľudí.

Stretnutia na témy závažné i občas menej príjemné a ťažiace dušu. Témy, ktoré Vám vybíjajú baterky. Ale aj o nich treba hovoriť. Pretože to pomáha 🙂 Pretože zdravie máme len jedno, to fyzické i to psychické.


Inšpiratívne stretnutia pre všetkých kreatívcov.

tvorenie coaching podpora baterkaren trnava

Venujete všetok svoj voľný čas svojej vášni a radi by ste ju povýšili na inú úroveň? Chcete spätnú väzbu alebo radu na Váš web či prezentáciu produktu? Neviete sa pohnúť ďalej? Príďte sa k nám poinšpirovať vždy v prvý štvrtok v každom mesiaci.

Všetky informácie nájdete v našej facebook skupinke.

Event fejsbukovýýý TU.


Knihy sú otvorené dvere do čarovného sveta.

knizny klub trnava baterkaren

Milujeme knihy. Nevieme bez nich fungovať. Utiecť do sveta fantázie…založili sme teda knižný klub. Príďte, bude to sranda. Fejsbukový event nájdete TU.


Treba o tom hovoriť.

neplodnost podporna skupina trnava baterkaren

Porozprávať sa o veciach ťaživých s ľuďmi s podobnou skúsenosťou má blahodarný účinok pre ubolenú dušu. Intímne a jemné stretnutie pre zápasiacich s nemožnosťou počať. Uľaví sa Vám, aspoň trošku…fejsbukový event nájdete tu.


Syndróm vyhorenia sa zvykne zamieňať na stres.

vyhoretie podporna skupina baterkaren trnava

Možno ste si tým prešli, možno Vás to trápi práve teraz. Možno by ste sa vyhoretiu do budúcna vyhli. Je to veľmi aktuálna téma, vyhoretím si prechádzajú ako mladí, tak starší ľudia. Daň za stres, ktorý si poväčšine privádzame do života my sami, je vysoká. Zdravie máme len jedno. Najmä to psychické… fejsbukový event TU.