Aspoň jeden dobrý skutok denne.

Pomáhať druhým má inak viacero výhod. Nemyslieť len na seba znamená, že poznáte hodnotu seba i ľudského či zvieracieho života. Pomôcť blížnemu svojmu má blahodárne účinky na psychické zdravie každého z nás – vedeli ste to?

 Pre nás je nemysliteľné nespojiť  našu vlastnú činnosť s pomocou..,alebo teda s jednoduchým, dobrým skutkom.  🙂  Preto sme si pripravili charitatívny obchod a požičovňu alebo knižnicu vecí vedenú pod patronátom občianskeho združenia SaUvedom.

Čo to znamená?

Pokiaľ máte veci (oblečenie, domáce potreby, elektronika, malý nábytok..) , ktoré je Vám ľúto vyhodiť, no neviete čo s nimi. Obráťte sa na nás. Spolu niečo vymyslíme 🙂 Buď Vás priamo prepojíme s organizáciou, ktorej Vaše vecičky pomôžu, alebo proste všetko prineste a pobavíme sa. Ak budete súhlasiť veci budú použité v Predajni dobra alebo Požičovni. Tam dostanú druhý dych, pomôžu až dvakrát. 1 – kúpi/požičia si ich niekto komu veľmi pomožu, 2 – výťažok z Predajne/Požičovne dobra putuje vždy vybranej organizácii.

Vždy budete vedieť kam Vaše veci putujú. Konáme transparentne. Vždy budete vedieť komu Vaše veci vyčarili úsmev na tvári 🙂

Pokiaľ ani my nenájdeme využitie – veci putujú ďalej organizácii Ekocharita, ktorej sme hrdým partnerom 🙂


 

charitativny obchod trnava baterkaren

 

 

V predajni dobra objavíte:

oblečenie – dámske, pánske, detské. Domáce potreby, dekorácie či malú, funkčnú elektroniku. definícia vecí a systém

Zoznam vecí bude zverejnený na našom  facebooku.

 

 

 


pozicovna veci trnava baterkaren

 

Na čo slúži Požičovna vecí?

Malujete kúpeľnu alebo potrebujete navŕtať poličku? Idete na festival? Je pochopiteľné, že si nechcete kvôli tomu kupovať novú výbavu. Požičajte si ju predsa 🙂

Zoznam vecí bude zverejnený na našom  facebooku.

 

 

 


 

Nezabúdajte, že veci, ktoré chcete darovať ďalej musia byť: čisté, nepoškodené, suché a funkčné 🙂