A deje sa toho u nás naozaj veľa. Je občas ťažké mať prehľad 🙂

sauvedom baterkaren online eshop capovana drogeria

Cirkulárny Hub Vám každý deň vám prináša nové informácie zo sveta ochrany životného prostredia, aktivizmu a hospodárstva.

Baterkáreň má stále niečo nové – organizujeme rozhovory, webináre, každý týždeň meníme sortiment v reuse centre, píšeme skvelé blogy.

Počas pandemickej situácie sú naše sociálne siete plné informácií, tipov či rozhovorov. Organizujeme webináre, streamy, prinášame denne informácie zo sveta zmeny klímy, ochrany životného prostredia, aktivizmu či obehovej ekonomiky. Snažíme sa pre vás spracúvať informácie najlepšie ako vieme.V inboxe vám vždy pristane čerstvý klimatický newsfilter. Aby nikomu, komu záleží na dianí v oblasti ochrany planéty neunikli  žiadne dôležité informácie. Okrem v našom reuse centre sa taktiež stále niečo deje. Každý týždeň pre vás chystáme niečo nové, do eshopu pribúdajú ďalšie a ďalšie novinky.

Ako sa v tom vyznať? 🙂

Rozhodli sme sa vám prinášať zhrnuté informácie zo sveta Cirkulárneho Hubu i Baterkárne priamo do Vašich mailových schránok. Prihláste sa smelo na odber. Budete prví vedieť o všetkých pripravovaných novinkách! 🙂

 

 

Ďakujeme krásne, že nás sledujete!