Promovali sme za klímu.

ďakujeme 🙂

Ľudia v Trnave ukázali, že im osud našej planéty nie je ľahostajný .. prišli podporiť našu milú akciu Promujeme za klímu. Návštevníci mali možnosť vyskúšať si výrobu upcyklovaných predmetov a vdýchnuť tak starým materiálom nový život; porozprávať sa so zaujímavými ľuďmi o dôležitých témach či vypočuť si prednášky hostí nabité informáciami.

Súčasťou podujatia bol aj SWAP kníh, SWAP oblečenia a večerné premietanie inšpiratívneho dokumentárneho filmu.
Chceli sme spojiť dobrých ľudí, prevádzky a iniciatívy, ktorým záleží na životnom prostredí a chcú byť zmenou či vzorom.
Vymieňali sme teda knihy, oblečenie, vyrábali sme vrecúška zo záclon, peňaženky z tetrapackov, kabelky zo starých tričiek, spoznávali sme ohrozené druhy živočíchov, stretli sme slimáka a len 7 ročná Dorka nám porozprávala ako chráni prírodu doma i v škole. Mohli ste sa dokonca pridať k XRSK. Prednáškovalo sa o 106 – 3 bloky plné motivácie, inšpirácie, poznatkov i praktických tipov. Večer sme zakončili zaujímavým dokumentom z dielne National Geographic menom From Paris To Pittsbourgh

Veríme, že si každý z prítomných z podujatia odniesol kopu informácií, motivácie a inšpirácie do svojho udržateľnejšieho života.
Veľká vďaka všetkým návštevníkom (bolo vás viac ako 100!), každému jednému hosťovi, partnerom podujatia dobrovoľníkom.

navštívili nás: MTT  i Rádio Slovensko

Tento deň bol skvelý len vďaka Vám. Tešíme sa na ďalšiu udržateľnú akciu v Trnave 🙂

Boli ste? Ako sa Vám páčilo? 🙂

Pridaj komentár